Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazısı, bir web sitesinde sitenizin linkinin yer aldığı reklam içeriklerine denir. Advertorial metin olarak da geçen tanıtım yazıları, site sahibi ile iletişime geçerek ve hangi metinle, hangi kelimelere link çıkışları sağlanarak yapılacağı yönünde anlaşılıp, yazının yayınlanması ile alınabilecek bir hizmettir.

Hangi sitelerden tanıtım yazısı alınmalı?

Tanıtım yazısının arama motoru optimizasyonu, yani SEO açısından ciddi faydaları bulunmaktadır. Sitenize doğrudan link vererek ya da Google’da üst sıralarda olmayı amaçladığınız bir kelimeye link vererek, bu sitelerin kendi sitenizi bir nevi ‘referans’ göstermesini sağlayabilirsiniz. Bir başka blog yazımızda da ele aldığımız ‘link inşası’ konusunda çok önemli olan tanıtım yazıları, sitenize yüksek sayıda ziyaretçi çekmeniz için, arama motorları nezdinde otoriter bir site yaratmanız için çok önemlidir.

Ak Tanıtım size yüzlerce site, uygun fiyat ve güvenilirlik sunuyor

Genellikle forumlarda ya da bazen doğrudan sitelerde satışı yapılan tanıtım yazılarında, bütçenize göre anında kendinize bir site seçebileceğiniz ya da belirli değerlere göre kategorilerden site bulabileceğiniz, tek ya da toplu alım yapabileceğiniz platformlar Türkiye’de yoktu. Ancak yayın hayatına yakın zamanda giren Hızlı Tanıtım, site sahipleri ile tanıtım yazısı almayı düşünen kişileri bir araya getiren bir alışveriş platformudur. Google News ya da Dmoz kayıtlı, site sıralamsası bazında ülke ya da dünyada belirli değerin altında, içerik alanında moda, sağlık, teknoloji, dekorasyon gibi konularda yer almış birçok siteden anında tanıtım yazısı alabilirsiniz.

**************************************************************************************************************************************************

Bilindiği gibi bir internet sitesinden sizin sitenize ait alınmış olan reklam içerikli linke tanıtım yazısı denmektedir. Bu işlem sitenizi üst sıralara taşımak ve arama motoru optimizasyonu sizlere büyük yarar sağlamaktadır.

Her site bu işlemi yaparak yarar sağlayabilir ancak verilen link çıkışlarının nasıl olduğuna dikkat edilmesi gereklidir. Kötü ve anlamsız oluşan metinlerdeki verilmiş olan link çıkışları sizlere bir yarar sağlamadığı gibi siteniz içinde büyük sıkıntılar yaratan bir durum olarak karşınıza çıkabilir. Google’da üst sıralara belli bir kelimede çıkmak istiyorsunuz, bu kelimede çıkış yakalayabilmeniz için kaliteli içeriklerle link çıkışları kaliteli sitelere verilirse umduğunuz sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır.

Burada da önemli olan işin uzmanını bulmaktır. Sizin siteniz için gerekli olan analizi yaparak belirtmiş olduğunuz hedef kelime üzerinde kaliteli yazılar ve elinde bulundurduğu yüksek kalitedeki sitelerde çalışma yapması gerekmektedir. Kaliteli bir tanıtım yazısı için sitemiz http://aktanitim.net/ adresini ziyaret ederek bizlere ulaşın ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizin değer verdiğiniz sitenizi hedeflediğiniz yerlere taşıyalım.


10 lira ile 5000 liraya tanıtım yazısı alabilirsiniz.
Tanıtım yazısı ağımızı öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.