Web Tasarım

Web Tasarım

Biz sizin için sizi Sitenizi en iyi şekilde tasarlıyor ve firmanızın istekleri doğrultusunda kullanıcı odaklı kolay arayüzlü, kolay yönetim panelli, Google Seo Uyumlu yazılımlarınızı sizin için en kaliteli şekilde yaparak sizin ve müşterilerinizin hizmetine sunuyoruz.

Hangi Şirketler Web Sitesi Yapmak Zorunda Kalacaklar?

Sanıldığının aksine, tüm şirketler değil, sadece sermaye şirketleri web sitesi yaptırmak zorundadırlar. Tasarıya göre sermaye şirketleri ise şunlardır:
- Anonim Şirketler
- Limited Şirketler
- Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler

Dolayısıyla; anonim, limited ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler, tasarıya uygun biçimde hazırlanmış, web sitelerine sahip olmak zorundadırlar.

Web sitesi zorunluluğu için için Dikkat edilmesi gerekenler?

-Zorunlu web sitesi için oluşturulacak yapının , Web sitenizin mutlaka yönetici panelli olmalı.
-Size kanunda yer alan bilgilerin neler olduğu ve nasıl yayınlanacağı konusunda eğitim verilmeli.
-Sizin yapamayacak olduğunuz durumlarda tam destek almalısınız.
-Hizmet sağlayan firma kurumsal olmalı. Site adınızın kaybolması, 2li anlaşmazlıklarla el konulması, site yayınının süreli ya da süresiz durması gibi riskleri asla almayın. Hapis ve para cezaları kanunda açıkça belirtilmiştir.
-Web sitesi geliştirilebilir olmalı. Zorunlu web sayfası için istenecek yeniliklere cevap vermeli.
-Sadece web sitesi zorunluluğuna özel olabilir ancak gerekirse şirket tanıtımları için uygun olmalı.

Van Web Tasarım Firması Olarak sizlere hızlı ve güvenli web sitelerini sunuyoruz

******************************************************************************************************************************************

Tasarım için oluşturulan fikirlerin estetik olarak bir amaç, ilkeler ile yönlendirilen ve düzenlenen ayrıca bunları uygulamaya dökme işlemine web tasarım denmektedir. Birçok kişi kendi istekleri doğrultusunda göze hitap eden kolay kullanışlı Web sitesi istemektedir.
İnternet kullanıcılarının web tarayıcısı üzerinden sizlere ulaşması sonucunda, kullanıcılara hitap eden kolay kullanışlı bir web sitenizin olması gereklidir. Bu sayede ziyaretçilerin aklında kalıcı kalmakta büyük etki bırakabilirsiniz. Tabi Web tasarımı için gerekli unsurlarda gereklidir. Bunlar web sitenizin düzeni, göze hitap eden renk seçenekleri, akılda kalıcı bir logo, okuyucuyu yormayan yazı fontları, ve ziyaretçilere hitap eden ulaşmak istediği içerikler.

Bu konularda sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını sürdüren http://aktanitim.net orijinal fikirlerle sizlere en uygun web tasarım hizmeti vermektedir. Tecrübeli kadrosuyla en uygun tasarımlarla siz kullanıcılarına uygun çözümler sunun aktanıtım, kurmak istediğiniz sitenin tüm isteklerine cevap veren, uygun alt yapılı, seo uyumlu ve kolay kullanımlı hizmetleri vermektedir. Bu sayede sizlerin basit bir şekilde kullanabileceği bir varyasyon oluşturmaktadır. Bizimle birlikte en uygun çözümlere ulaşmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.